شرکت الکترو بالا بر کوشا

درباره شرکت

هیئت موسسین شرکت الکترو بالابر کوشا، با نام تجاری الکو، در سال ۱۳۸۹ با تجربه ۲۵ ساله‌ی خود در زمینه تولید، به توسعه بازار آسانسور و ارائه راهکارهای نوآورانه پرداخته است. این شرکت، با بهره‌گیری از یک تیم مجرب و متخصص، اقدام به ایجاد یک مجموعه‌ی دانش‌بنیان برای تولید موتورهای استاندارد و منحصر به فرد کرد. تلاش‌های این هیئت، منجر به ایجاد توانمندی علمی دانشگاهی و فنی صنعتی در یک مجموعه شده است که موجب پیشرفت چشمگیر در زمینه‌ی تکنولوژی آسانسور گردیده است.

شرکت الکو، با ارائه محصولات کاملاً ایرانی و استفاده از تجربه و دانش کادر خود، در سال ۱۳۸۹ برای اولین بار موفق به تولید موتور آسانسور شد و این محصول را به سازمان‌ها و نهادهای ذی‌صلاح جهت آزمایش ارائه داد. پس از آن، با دریافت گواهینامه‌های معتبری از جمله CE، ISO ۹۰۰۱ و ISO ۱۴۰۰۱، الکو به عنوان اولین تولیدکننده موتور آسانسور در ایران شناخته شد.

تلاش‌های پیوسته و مداوم مدیران و متخصصان شرکت الکو، به منظور به‌روزرسانی محصولات و حفظ کیفیت بالای تولیدات، با حضور فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی تخصصی آسانسور و پله برقی و بازدید از کارخانجات بزرگ تولید موتور آسانسور جهان، باعث شده است که این شرکت همواره جزو پیشتازان صنعت آسانسور کشور باشد.

با دریافت تندیس نام‌آوران برتر تولید ملی، الکو موفق به کسب موفقیت‌های بزرگی در صنعت آسانسور ایران شده است و نقش مهمی در صنعت و اشتغال‌زایی کشور ایفا نموده است. این تلاش‌ها باعث شده است که الکو به عنوان یکی از پیشروهای صنعت آسانسور در ایران و جهان شناخته شود و به موفقیت‌هایی قابل توجه دست یابد.

ویدیو معرفی شرکت الکترو بالابر کوشا

پخش ویدیو

ساخت و ساز

اطلاعات بیشتر

ساختارهای مدرن

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

اطلاعات بیشتر

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

25+سال تجربه
100+کارشناس مجرب
20جایزه دریافتی
2000+مشتری راضی

با ما در اوج بمانید !

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.