پیام تبریک مهندس مهدی اجلالی صوفیانی مدیرعامل شرکت الکو اولین تولید کننده موتور آسانسور در ایران به مناسبت روز ملی منابع انسانی

پیام تبریک مهندس مهدی اجلالی صوفیانی مدیرعامل شرکت الکو اولین تولید کننده موتور آسانسور در ایران به مناسبت روز ملی منابع انسانی

Table of Contents

هیئت موسسین شرکت الکتروبالابرکوشا با نام تجاری الکو، به پشتوانه تجربه ۲۵ ساله خود در زمینه تولید، در سال ۱۳۸۹ شروع به تولید موتور آسانسور نمود.

 

این مجموعه با کادری مجرب و متـخصص در زمینـه طراحی و تولید موتورهای مختلف با هدف ایجـاد یک مجموعـه دانش بنیان برای ابداع موتور های استاندارد و منحصر به فرد از توانمندی فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر و تجربه بالای سالیان متمادی فعالیت در حوزه صنعت آسانسور استفاده نموده و همین امر سبب گردیده تا توانمندیِ علمی دانشگاه و فنیِ صنعت در یک مجموعه گرد ‌‌هم‌آیند.

 

ما در الکو توانسته ایم برای اولین بار در سال ۱۳۸۹ محصول کاملاً ایرانی را تولید و جهت آزمایش و تست‌های لازم به سازمان‌ها و نهادهای ذی صلاح ارائه نماییم. هم چنین مجموعه الکو توانسته در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ گواهینامه اتحادیه اروپا CE را کسب نماید و در همین راستا گواهینامه‌های ISO ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ ISO را نیز اجرایی نماید.

 

الکو به عنوان اولین تولید کننده موتور آسانسور در ایران، خرداد ماه سال ۱۳۹۲ به عنوان تولیدکننده ملی شناخته شده و توانست با اخذ تندیـس نام‌آوران برتر تولید ملی، برگ زرین دیگری را در صفحه صنعت آسانسور ایران رقم بزند. این مجموعه توانسته سهم سازنده‌ای را در صنعت و اشتغال زایی کشور رقم بزند و کشور عزیزمان ایران را از وابستگی به این محصول استراتژیک بی‌نیاز نماید.

 

شایان ذکر است مدیران و متخصصین شرکـت الکو در راستای بروز ‌رسانی محصولات و حفظ کیفیت بالای تولیدات، با حـضور در نمایشگاه‌های بین المللی تخصصی آسانسور و پله برقی و بازدید از کارخانجات بزرگ و مطرحِ تولید موتورگیربکس و گیرلس آسانسور جهان در جهت تعامل و همکاری و ارتقای سطح علمی مجموعه همواره جزو پیشتازان صنعت آسانسور کشور بوده است.

با ما در اوج بمانید

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.