الکو در نمایشگاه تویاپ

الکو در نمایشگاه تویاپ استانبول

به گزارش روابط عمومی شرکت الکو، به دعوت مجموعه نمایشگاهی بین المللی تویاپ استانبول، شرکت الکو در این نمایشگاه بین المللی به نمایندگی از ایران حضور خواهد داشت. شرکت الکو با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تولید موتور آسانسور از پیشتازان این حوزه بوده و همواره سعی در نوآوری در تولید و مهندسی محصولات خود بوده است. بر همین اساس همواره با حضور در عرصه های بین المللی و نمایشگاه ها جزو پیشتازان عرصه تولید موتور آسانسور در ایران بوده است. در سال 1401 نیز الکو در نمایشگاه بین المللی آسانسور تویاپ استانبول به عنوان نماینده ایران شرکت خواهد داشت. این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 21 اسفند 1401 مصادف با 9 الی 12 مارس 2023 در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد داشت.

در این نمایشگاه تولید کنندگان و فعالان حوزه آسانسور و موتور آسانسور  از سراسر دنیا حضور خواهند داشت و به معرفی و نمایش محصولات و نوآوری های خود خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند با روابط عمومی شرکت الکو در تماس باشند. هم چنین برای شرکت در این نمایشگاه باید در وبسایت نمایشگاه بین المللی آسانسور تویاپ ثبت نام نمایید. برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لینک ثبت نام در نمایشگاه بین المللی آسانسور تویاپ ترکیه 2023

اشتراک مطلب:

جدیدترین مطالب

الکو در شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه